Zásady ochrany osobních údajů

Jsme DafaM service s.r.o., se sídlem Dolní Třebonín 292, 382 01 Dolní Třebonín, IČ 17355508.

S jakými Vašimi daty pracujeme:

Abychom se mohli spojit ohledně Vaší poptávky, máme na webu umístěný formulář, kterým nám můžete napsat. Údaje, které nám napíšete do e-mailu budeme zpracovávat, abychom Vám mohli na Vaše poptávky a dotazy odpovědět.

Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budeme zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), Vaše podnikatelské údaje a případně data, která nám předáte, abychom Vám mohli poskytnout své služby.

Vámi zadaná data budeme zpracovávat 10 let. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).

Nemáme zpracovatele, kteří by se k Vašim datům dostali.

Vaše osobní údaje neprofilujeme, ani nepředávám mimo Evropskou unii.

Pokud byste nás potřebovali kontaktovat ohledně vašich dat a naší páce s nimi, napište nám na e-mail info@bouranidami.cz.

Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké osobní údaje zpracováváme, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po nás požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věříme, že k ničemu takovému mezi námi nedojde.